Movies
Ratings
418
WhiplashRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0