Series
Ratings
37
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0