Movies
Ratings
579
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5- Memories in My FrameRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sink & RiseRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5