Movies
Ratings
518
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5