Series
Ratings
27
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5