Series
Ratings
83
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The EnglishRated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The Principles of PleasureRated ★ 4.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0