Movies
Ratings
487
Phantom ThreadRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 4.0
Between the SeasonsRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Girls on topRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Bad MomsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5