Series
Ratings
22
The Art of SarahRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0