Movies
Ratings
866
LavaRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0