Movies
Ratings
1208
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
First StrikeRated ★ 3.5
ShaolinRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 2.5