Movies
Ratings
855
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 0.5- The UglyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5