Movies
Ratings
127
AlwaysRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0