Movies
Ratings
118
NopeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0