Series
Ratings
96
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
LandscapersRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0- 국가수사본부Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0