Movies
Ratings
151
TwentyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5