Movies
Ratings
30
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0