Series
Ratings
32
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0