Movies
Ratings
418
Step Up 3DRated ★ 4.5
Warriors of the DawnRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0