Movies
Ratings
84
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
CarsRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 2.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0