Series
Ratings
154
Hidden SingerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- TerroirRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5