Movies
Ratings
1105
Project Hail MaryRated ★ 5.0
War MachineRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 0.5
Kraven the HunterRated ★ 0.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 1.5