Movies
Ratings
710
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0