Series
Ratings
148
You're My PetRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Mr SelfridgeRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0- Mr SelfridgeRated ★ 2.5