Movies
Ratings
280
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 1.5
Love FictionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
GoldRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 4.5