Movies
Ratings
519
Project Hail MaryRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Dumplin'Rated ★ 2.0