Movies
Ratings
395
HereditaryRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
Honokaa BoyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- HeroRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0