Movies
Ratings
155
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0