Movies
Ratings
30
FrozenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5