Movies
Ratings
285
The King's WardenRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
CloseRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0