Movies
Ratings
45
BraveRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5