Movies
Ratings
608
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Knock Down the HouseRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 2.5
IdaRated ★ 3.0
Good Luck, Have Fun, Don't DieRated ★ 3.5
Our SecretRated ★ 2.0
My NameRated ★ 3.0- CrocodileRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.0
Minding the GapRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5