Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 2.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0