Movies
Ratings
534
TomorrowlandRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
ViceRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The HeatRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5