Movies
Ratings
103
ExitRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
QuickRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0