Movies
Ratings
178
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Color PurpleRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5