Movies
Ratings
112
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 4.0