Series
Ratings
38
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5