Movies
Ratings
272
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Love Is in the AirRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 2.0
Playing for KeepsRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 1.5
Leap YearRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.5