Movies
Ratings
343
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0