Titles you rated
The BoogeymanRated ★ 2.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.0
Zabriskie PointRated ★ 3.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Super Mario Bros.Rated ★ 3.0
Marty SupremeRated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.5
Black Phone 2Rated ★ 2.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0