Series
Ratings
157
Little WomenRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 2.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5