Movies
Ratings
492
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
ExitRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5