Movies
Ratings
331
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Fly to the SkyRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0