Movies
Ratings
279
Se7enRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0