Movies
Ratings
791
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- The Running ActressRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Avatar: A New Era -- Special Edition of 20/20Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0