Movies
Ratings
915- HumintRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5- Murder ReportRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5