Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Meshes of the AfternoonRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0- Baby BathtubRated ★ 2.0
- Between you and meRated ★ 3.5
- Love in the Tinder ageRated ★ 1.5
Yi YiRated ★ 3.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 1.0
FlightplanRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 4.0