Titles you rated
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Closest Love To HeavenRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Spirited Away: Live on StageRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0