Series
Ratings
79
Just DanceRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Change Days Season 1Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 2.0
Light on MeRated ★ 4.0
Voice Season 4Rated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
History 101 Season 1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 2.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5