Movies
Ratings
1227
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5- Love at the CrossroadsRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Go Brother!Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SplitRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.5
SullyRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0